AKTUALNOŚĆ

Poprzez ciągłą aktualizację części kartograficznej, w ścisłej współpracy z Wydziałami Geodezjii i Promocji poszczególnych miast i powiatów, wydawnictwo gwarantuje najwyższą jakość swoich profesjonalnych opracowań. Istotnym jest, aby wszelkie aktualnie dynamicznie przebiegające w naszym kraju zmiany, jak np. budowa i przebudowa dróg i ulic, znalazły odzwierciedlenie na wydawanych przez nas mapych.

JAKOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kartografii pozwala na wydawanie map o najwyższej jakości. Każdą edycję ściennego planu miasta/powiatu czy też gminy poprzedza aktualizacja części kartograficznej. Wszystkie nasze mapy drukowane są na papierze najwyższej jakości w drukarniach gwarantujących solidne wykonanie. Oprawa map w francuskie listwy oraz laminowanie części nakładu przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności oferowanego produktu. Równolegle rozwijany jest dział map internetowych. Udostępniamy na bieżąco aktualizowaną drogową mapę Polski, a także serwis generowania darmowych linków do lokalizacji danych obiektów na naszych mapach. Z naszych interaktywnych map można również korzystać poprzez wszelkie urządzenia mobilne, co wyróżnia nas spośród licznego grona wydawnictw kartograficznych.

GRAFIKA

Część reklamowa naszych map opracowywana jest przez doświadczonych grafików, których kreatywność znajduje uznanie reklamodawców i odbiorców. Gwarancją sukcesu reklamodawców jest umieszczenie reklamy na odpowiednim nośniku reklamowym o szerokim lokalnym spektrum oddziaływania. Nasz atrakcyjny produkt, funkcjonalny i zawsze pożądany plan miasta, gminy lub powiatu, spełnia powyższe kryteria i gwarantuje sukces Państwa strategii marketingowej.

KOLPORTAŻ

Ścienne plany docierają do najczęściej odwiedzanych przez Państwa potencjalnych klientów miejsc: do urzędów i instytucji użyteczności publicznej, szkół i wyższych uczelni, szpitali ośrodków zdrowia, gabinetów lekarskich, hoteli, restauracji, kawiarni, biur, kancelarii prawniczych, noterialnych i podatkowych, zakładów pracy w strefach przemysłowych, zakładów rzemieślniczych, salonów i warsztatów samochodowych, stacji benzynowych, hurtowni i większych sklepów. Wysoki nakład ściennych planów reklamowych z powodzeniem pokrywa lokalne zapotrzebowanie. Darmowa dystrybucja ściennych planów na teranie danego miasta, gminy lub powiatu zapewnia naszym klientom szeroki krąg odbiorców, a przez to dużą skuteczność reklamową.

GALERIA

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY